Ewidencja czasu pracy

Znasz to? Godzinami zliczasz czas pracy pracowników, wyliczasz nadgodziny, godziny nocne i zawsze się gdzieś pomylisz...
Bezbłędna ewidencja czasu pracy jednym kliknięciem

Raport który szczegółowo podliczy czas pracy za wybrany okres: liczbę godzin przepracowanych, nadgodzin płatnych 50 i 100%, godzin nocnych, urlopowych, chorobowych i inne w wybranym okresie.

Wykonany czas pracy odniesie do grafiku planowanego oraz do normy czasu pracy zgodnie z wymiarem etatu i długością obowiązywania umowy.

Łatwo zaksięgujesz koszty pracy jeśli Twoi pracownicy dzielą czas pracy w okresie rozliczeniowym między kilka działów lub oddziałów firmy.

Specjalny raport pozwoli Ci uzyskać informacje o czasie pracy i jego składowych z podziałem na MPK.

Już 1720 firm skorzystało z GrafikOptymalny.pl

Nasi klienci:

"Mam pewność, że grafiki pracy w 28 sklepach są zgodne z Kodeksem Pracy. Bardzo ważne jest też dla nas wsparcie dedykowanego nam opiekuna."

Gabriela Semeniuk, kierownik Działu People, Flying Tiger Copenhagen

"Bardzo dobry program. Zdecydowanie ułatwia pracę - tworzenie grafików dopasowanych do potrzeb i rozliczanie godzin. Intuicyjny. Łatwy kontakt z opiekunem z firmy, który szybko i sprawnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Firma otwarta na sugestie. Sam program cały czas się rozwija i powstają kolejne przydatne moduły."

Lidia Łukasiak, New Business Manager, North Food Polska S.A.