Optymalizacja kosztów pracy

Znasz to? Koszty pracy są zawsze wyższe niż się spodziewałeś i nawet nie wiesz dlaczego...
Kontroluj i optymalizuj koszty pracy w firmie. Twórz grafiki zgodnie z założonym budżetem

Grafik Optymalny pokaże Ci jaki jest koszt pracy i jego składowe takie jak godziny przepracowane, godziny nocne, urlopy, zwolnienia lekarskie, szkolenia za wybrany okres, rok, miesiąc czy dzień.

Masz kontrolę nad kosztami personalnymi kiedy tworzysz lub wykonujesz grafik.

Do dyspozycji masz raport kosztów pracy, gdzie zobaczysz koszty pracy łącznie i z podziałem na poszczególne kategorie dla całej firmy, działów i oddziałów.

Łatwo wychwycisz wszystkie nieprawidłowości w poziomie poszczególnych kategorii kosztowych.

Do głębszej analizy biznesowej posłuży Ci Microsoft Power Bi - raporty klasy Business Intelligence z Grafiku Optymalnego.

Uzyskasz informację o aktualnej wydajności pracowników, zobaczysz więc czy nie zaplanowałeś zbyt dużo godzin roboczych w stosunku do ilości pracy co wpływa negatywnie na koszty pracy, lub zbyt mało, co może wpłynąć ujemnie na przychody Twojej firmy.

Program ostrzeże Cię w przypadku nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Masz możliwość rozliczenia nadgodzin w postaci czasu wolnego, zamiast wypłaty dodatku.

Zaoszczędzisz na karach od Państwowej Inspekcji Pracy i sądach pracy, bo Twój grafik będzie zgodny z przepisami. Wpłynie to też korzystnie na wizerunek Twojej firmy.

Obniżysz rotację pracowników, bo ich grafik będzie zgodny z ich dyspozycyjnością.

Zaoszczędzisz sporo czasu na tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy i wszystkie powiązane czynności, to też oznacza oszczędność pieniędzy.

Już 1720 firm skorzystało z GrafikOptymalny.pl

Nasi klienci:

"Mam pewność, że grafiki pracy w 28 sklepach są zgodne z Kodeksem Pracy. Bardzo ważne jest też dla nas wsparcie dedykowanego nam opiekuna."

Gabriela Semeniuk, kierownik Działu People, Flying Tiger Copenhagen

"Bardzo dobry program. Zdecydowanie ułatwia pracę - tworzenie grafików dopasowanych do potrzeb i rozliczanie godzin. Intuicyjny. Łatwy kontakt z opiekunem z firmy, który szybko i sprawnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Firma otwarta na sugestie. Sam program cały czas się rozwija i powstają kolejne przydatne moduły."

Lidia Łukasiak, New Business Manager, North Food Polska S.A.