Ewidencja pracy zdalnej

Praca zdalna staje się dziś codziennością dla coraz większej liczby firm. Taki model pracy jest bardzo nieodporny na chaos. Wymaga świetnej organizacji oraz płynnej komunikacji.
Praca zdalna musi być pod kontrolą i w zgodzie z Kodeksem Pracy.

System pracy zdalnej z naszym systemem staje się znacznie łatwiejszy. Co otrzymujesz?

Masz pełną kontrolę nad swoją firmą dzięki potwierdzeniom czasu pracy dla osób pracujących zdalnie (tzw. elektroniczna lista obecności). Czas pracy będzie automatycznie rozliczony za Ciebie.

Tworzysz dobre warunki pracy dla swoich zespołów. Osoby pracujące zdalnie będą mogły sprawdzić swój grafik pracy, wysłać wniosek urlopowy, pobrać paski płacowe czy inne dokumenty udostępnione przez pracodawcę z domu lub innego miejsca.

Bez zbędnej papierologii i przesyłania plików. Wszystko w jednym miejscu.

Zapewnij pełną zgodność swoich grafików pracy i innych dokumentów kadrowo-płacowych z Kodeksem Pracy. Pamiętaj, że Kodeks Pracy stosuje się do wszystkich firm niezależnie od modelu pracy czy nadzwyczajnych okoliczności - zatem także do pracy zdalnej!

Zarządzanie pracą zdalną jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Wybierając nasz program, masz szansę przekonać się, że ewidencjonowanie pracy zdalnej przy pomocy profesjonalnych narzędzi to czysta przyjemność. Prosta obsługa i wiele możliwości zapewniają Ci całkowitą zgodność z wymogami Kodeksu Pracy. Jeśli chcesz się przekonać w praktyce, jak działa nasz program, zapraszamy do wypróbowania go całkowicie za darmo!

Już 1720 firm skorzystało z GrafikOptymalny.pl

Nasi klienci:

"Mam pewność, że grafiki pracy w 28 sklepach są zgodne z Kodeksem Pracy. Bardzo ważne jest też dla nas wsparcie dedykowanego nam opiekuna."

Gabriela Semeniuk, kierownik Działu People, Flying Tiger Copenhagen

"Bardzo dobry program. Zdecydowanie ułatwia pracę - tworzenie grafików dopasowanych do potrzeb i rozliczanie godzin. Intuicyjny. Łatwy kontakt z opiekunem z firmy, który szybko i sprawnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Firma otwarta na sugestie. Sam program cały czas się rozwija i powstają kolejne przydatne moduły."

Lidia Łukasiak, New Business Manager, North Food Polska S.A.