System rejestracji czasu pracy

Znasz to? Nie wiesz, kto się spóźnił, ile pracował, ile było nadgodzin, toniesz w papierologii…
System kontroli czasu pracy Twoich pracowników. Bez specjalnych kart dostępu poprzez rejestrator czasu pracy online.

System rejestracji czasu pracy gwarantuje:

Rejestrowanie wejść i wyjść pracowników odbędzie się bez kosztownych rejestratorów. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu – komputer czy tablet.

  • Ten system do rejestracji czasu pracy nie wymaga wysokich nakładów finansowych przy wdrożeniu czy kłopotliwego montażu dodatkowych urządzeń w lokalu.
  • Kilka metod rejestracji - w aplikacji, na komputerze lub tablecie.

Brak kłopotliwych kart czy kodów – elektroniczny system rejestracji czasu pracy pozwala na dostęp za pomocą loginu i hasła pracownika.

  • Grafik Optymalny to naprawdę przyjazny system elektronicznej rejestracji czas pracy. Nie wymaga przypisania karty każdemu zatrudnionemu.
  • Możliwe rejestrowanie czasu pracy poprzez login/hasło lub kody (QR lub kreskowe).

System do rejestracji czasu pracy pozwala na przeniesienie zarejestrowanego czasu pracy do wykonanych grafików, a dalej do raportów o czasie pracy.

  • System rejestracji czasu pracy jest automatycznie połączony z pozostałymi funkcjami Grafiku Optymalnego.
  • Grafik Optymalny to system kontroli czasu pracy, który na podstawie danych z modułu rejestracji czasu pracy dokona rozliczenia czasu pracy.
  • Pozwala tworzyć elektroniczne listy oboczności i prowadzić elektroniczną ewidencję czasu pracy w czasie rzeczywistym.

Widok opóźnień w systemie kontroli czasu pracy - od razu zobaczysz spóźnienia, późniejsze wyjścia i powstałe przez to nadgodziny.

  • System kontroli czasu pracy, jakim jest Grafik Optymalny, spowoduje, że wypłacisz wynagrodzenie zatrudnionym wyłącznie za czas faktycznie przepracowany
  • Ułatwia zarządzanie czasem pracy dzięki dodatkowym modułom np. do wniosków urlopowych.

Możliwość łatwego pobrania listy obecności z uzupełnionymi zaplanowanymi godzinami pracy i urlopami.

  • Jeśli w Twojej firmie, mimo że wdrożony jest elektroniczny system rejestracji czasu pracy, wymaga się również papierowej listy obecności, to łatwo wydrukujesz ją z Grafiku Optymalnego.

Najczęściej zadawane pytania

Jest to system do rejestracji czasu pracy pozwalający na rejestrowanie godzin wejścia i wyjścia z pracy Twoich pracowników. Jest to świetne rozwiązanie zastępujące papierową listę obecności.

Elektroniczny system rejestracji czasu pracy w Grafiku Optymalnym nie jest dodatkowo płatny. Do rejestrowania czasu pracy może służyć czytnik kodów kreskowych, tablet z systemem Android skanujący kody QR lub komputer.

System elektronicznej rejestracji czasu pracy działa na zasadzie skanowania kodu kreskowego lub kodu QR. Drugą metodą jest rejestracja za pomocą loginu i hasła. Osoby pracujące zdalnie lub hybrydowo mogą rejestrować czas pracy za pomocą tzw. Panelu pracownika.

System rejestracji czasu pracy jest rozwiązaniem uniwersalnym i może być wdrożony niezależnie od branży czy liczby zatrudnionych pracowników. Z Grafika Optymalnego korzystają korporacje z wieloma oddziałami w różnych lokalizacjach jak i małe, lokalne przedsiębiorstwa.

System do rejestracji czasu pracy pełni funkcję kontrolną i jest rozwiązaniem dla każdej firmy. Dzięki systemowi kontroli czasu pracy dowiesz się, ile Twoi pracownicy faktycznie przebywają w pracy, sprawdzisz jak często spóźniają się oraz, co najważniejsze, zlikwidujesz papierowe listy obecności.

Rejestr czasu pracy ułatwi rozliczanie czasu pracy Twoich pracowników.

Karta czasu pracy online sprawi, że już nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z rozliczaniem godzin swoich pracowników. Zarówno wszelkie spóźnienia, jak i nadgodziny będą zebrane w systemie do rejestracji czasu pracy, co pozwoli sprawnie rozliczyć czas pracy. Wypróbuj za darmo!

Już 1720 firm skorzystało z GrafikOptymalny.pl

Nasi klienci:

"Mam pewność, że grafiki pracy w 28 sklepach są zgodne z Kodeksem Pracy. Bardzo ważne jest też dla nas wsparcie dedykowanego nam opiekuna."

Gabriela Semeniuk, kierownik Działu People, Flying Tiger Copenhagen

"Bardzo dobry program. Zdecydowanie ułatwia pracę - tworzenie grafików dopasowanych do potrzeb i rozliczanie godzin. Intuicyjny. Łatwy kontakt z opiekunem z firmy, który szybko i sprawnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Firma otwarta na sugestie. Sam program cały czas się rozwija i powstają kolejne przydatne moduły."

Lidia Łukasiak, New Business Manager, North Food Polska S.A.