Nowe funkcjonalności w programie: maj 2018

Sprawdź funkcjonalności, które dodaliśmy do Grafiku Optymalnego w maju 2018

  • API - ułatwia integrację z zewnętrznymi systemami REST API, dzięki czemu możliwe jest zarządzanie pracownikami, ich urlopami, czasem pracy, umowami oraz integracja z systemami RCP. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci dokumentację oraz niezbędną wiedzę, jak zintegrować się z naszym systemem.
  • Planowanie czasu pracy w 4 miesięcznym okresie rozliczeniowym - poza miesięcznym, półrocznym i rocznym okresem, teraz Grafik Optymalny wspiera planowanie czasu pracy również w okresie 4 miesięcznym - między innymi rozlicza czas pracy oraz umożliwia sprawdzenie, czy liczba dni i godzin pracy nie została w tym okresie przekroczona.
  • 2 wolne weekendy - kiedy praca wykonywana jest 7 dni w tygodniu, a chcesz, aby pracownicy mieli co najmniej 2 weekendy wolne, teraz już możesz zaznaczyć tę opcję w ustawieniach grafiku.

Wypróbuj za darmo

Czym jest Grafik Optymalny?

Grafik Optymalny to program do optymalizacji czasu i kosztów pracy dzięki dobrym grafikom pracy. Wszystkie grafiki są automatycznie uzgodnione z zapisami Kodeksu Pracy. Każdy grafik możesz łatwo wydrukować i przedstawić pracownikom. Z programu korzystają największe firmy w Polsce, ale sprawdza się również w kilkuosobowych firmach i zespołach.

grafik optymalny podsumowanie optymalizacja kosztów pracy kodeks pracy grafik pracy

 

 

Oceń artykuł

słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *