Nowe funkcjonalności w programie: maj 2018

Sprawdź funkcjonalności, które dodaliśmy do Grafiku Optymalnego w maju 2018

  • API - ułatwia integrację z zewnętrznymi systemami REST API, dzięki czemu możliwe jest zarządzanie pracownikami, ich urlopami, czasem pracy, umowami oraz integracja z systemami RCP. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci dokumentację oraz niezbędną wiedzę, jak zintegrować się z naszym systemem.
  • Planowanie czasu pracy w 4 miesięcznym okresie rozliczeniowym - poza miesięcznym, półrocznym i rocznym okresem, teraz Grafik Optymalny wspiera planowanie czasu pracy również w okresie 4 miesięcznym - między innymi rozlicza czas pracy oraz umożliwia sprawdzenie, czy liczba dni i godzin pracy nie została w tym okresie przekroczona.
  • 2 wolne weekendy - kiedy praca wykonywana jest 7 dni w tygodniu, a chcesz, aby pracownicy mieli co najmniej 2 weekendy wolne, teraz już możesz zaznaczyć tę opcję w ustawieniach grafiku.

Wypróbuj za darmo

Czym jest Grafik Optymalny?

Grafik Optymalny to program do optymalizacji czasu i kosztów pracy dzięki dobrym grafikom pracy. Wszystkie grafiki są automatycznie uzgodnione z zapisami Kodeksu Pracy. Każdy grafik możesz łatwo wydrukować i przedstawić pracownikom. Z programu korzystają największe firmy w Polsce, ale sprawdza się również w kilkuosobowych firmach i zespołach.

grafik optymalny podsumowanie optymalizacja kosztów pracy kodeks pracy grafik pracy

 

 

Oceń artykuł

słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *